půjčím peníze rychle

Kde si půjčit bez poplatku předem?

Dostali jste se do problematické situace, jejíž řešení vyžaduje více peněz, než momentálně máte a jste schopni získat? V takovém případě pro vás několik typů pro případ, že si rozhodnete peníze od někoho půjčit. Je to sice pohodlný způsob, jak získat potřebnou hotovost anebo peníze na účet, ovšem má i svá negativa.

Půjčka soukromě na směnku

V případě, že dáte přednost půjčení peněz od soukromé osoby, ať už se jedná o investora z inzerátu anebo o známého, který vám půjčí z vlastních zdrojů, určitě je potřeba mít o půjčení peněz správně sepsaný doklad.

Pro takovéto případy se nejčastěji používá směnka, která je vhodným dokladem z toho důvodu, že je považována za cenný papír.

Půjčka od banky

Bankovní půjčky sice nejsou vhodné pro každého, ale pokud si chcete půjčit na delší dobu větší sumu, je to asi nejvýhodnější poskytovatel. Úrokové sazby jsou v bankách totiž stabilní a relativně nízké, navíc zde nehrozí riziko podvodu, protože žádné poplatky předem neplatíte.

Nebankovní půjčky bez poplatku předem

Třetí možností, jak získat půjčku rychle, je vybrat si vhodnou nebankovní společnost, která vám půjčí peníze i bez placení poplatku předem. Platit u neznámé společnost nějaké peníze předem totiž značně zvyšuje riziko podvodu.

Neplatí to však v případěch malé SMS půjčky, u kterých je poplatek pouze ověřovací a částka je minimální – platí se pouze 1 Kč.