půjčím peníze rychle

Kde získat půjčku bez registrů?

Mnoho nebankovních společností má dnes ve své nabídce tzv. půjčky bez registrů, díky kterým mohou získat peníze i ti z klientů, kteří jsou v seznamech registrů dlužníků. Jen málo z nich však doopravdy do registrů nenahlíží a tak mají dlužníci malou šanci, získat u nich půjčku.

Existuje ovšem několik poskytovatelů úvěrů, které opravdu svoje slova dodržují. Mezi jednu z takových patří i nechvalně známá finanční společnost Provident Financial s.r.o.
Jejich hotovostní i bezhotovostní půjčka je známá z různých reklam i od našich přátel, kteří si od nich už půjčili.

Podle zkušenosti a recenze půjčky Provident tato společnost požaduje jedinou věc – pravidelný příjem pěněz, který můžete doložit.

To je dobrá zpráva pro všechny, kteří se dostali do bankovních či nebankovních registrů dlužníků. Takový klienti, kteří v minulosti nespláceli své dluhy tak jak bylo dané v podmínkách úvěrové smlouvy dnes mají možnost díky půjčkám od Providentu získat až 50 000 Kč v hotovosti nebo převodem na účet.

Žádost si můžete podat například po internetu přes jejich online formulář anebo si můžete dohodnout váš úvěr po telefonní lince, na kterou si můžete zavolat zdarma.

Jaké jsou poplatky a úroky?

Provident v tomto nepatří mezi tak výhodné poskytovatele půjček jako například banky. Jejich úrokové sazby jsou mnohem vyšší, protože zahrnují také poplatky za administrativu a práci obchodních zástupců, kteří jsou vám k dispozici.

Za půjčku 10 000 Kč tak například zaplatíte asi 2 500 Kč navíc, při půjčce 40 000 Kč pak přeplatíte asi 12 000 Kč navíc.

Není to nejvýhodnější úvěr, ovšem najdou se klienti, kterým tyto podmínky vyhovují. To zda se jedná o lichvu nebo ne, pak necháme na vás.