půjčím peníze rychle

Krátkodobá nebankovní půjčka

Kvůli častým finančním problémům se u nás lidé stále více obracejí s požadavkem na finanční výpomoc na nebankovní sektor, kde působí množství nejrůznějších poskytovatelů, ať už jde o nebankovní společnosti anebo soukromé investory.

Jejich nabídka úvěrových produktů je totiž mnohem širší a lákavější, půjčují peníze rychleji jak v bance a na nebankovní půjčky může dosáhnout často každý.

Typickým příkladem úvěru pro kohokoliv je rychlá SMS půjčka od Omegapujcka. Podívejme se na jejich nabídku detailně a porovnejme ji s konkurencí.

Půjčka přes SMS

Tato nebankovní společnost nabízí pouze jeden typ půjčky a to právě zmíněnou SMS půjčku. Ta má ale několik variant a vy si tak můžete nastavit úvěr přesně dle svých požadavků.

Zvolit si tedy můžete jak cílovou částku (do 1000 Kč do 5 000 Kč) či dobu splatnosti. Bohužel není možné si vybrat způsob, jakým peníze obdržíte, protože tato společnost posílá peníze pouze převodem na účet.

Noví klienti, kteří nejsou u tohoto poskytovatele zaregistrování mají sice menší nevýhodu, protože mohou získat půjčku jen do 2 000 Kč a také musí uzavřít smlouvu s Omegapujcka.cz, což proces získání finanční prostředků poněkud zpomalí, ovšem stálí klienti už získávají úvěry rychle a ve větších obnosech.

Srovnání s konkurencí:

  • Nevýhoda však spočívají právě v kratší době splatnosti a v tom, že úroky za půjčení peněz jsou o něco vyšší než v případě klasických bankovních úvěrů.
  • Oproti konkurenci má ale nevýhody nejspíš pouze dvě a těmi je právě o něco kratší odbdobí splatnosti a nižší částka, kterou si lze půjčit.

Tato krátkodobá půjčka online má několik výhod, ale i nevýhod, které plynou z jejích vlastností. Výhody spočívají v tom, že ji lze získat rychleji než většinu ostatních půjček a nemusíte dokládat žádné formality a nezkoumá se ani bonita klienta, který si o půjčku žádá.