půjčím peníze rychle

Krátkodobé půjčky bez registru ihned

V poslední době jsou stále častější žádosti o krátkodobé nebankovní půjčky, které nabízí množství nebankovních úvěrových společností.

Tyto půjčky jsou totiž alternativou pro nebonitní klienty, kteří nemohou využívat kontokorentních úvěrů či kreditních karet a musí si tak při krátkodobé finanční krizi vzít půjčku s navýšením.

Bonita klienta se odvíjí od několika faktorů, u nás je ale jedním z klíčových faktorů to, zda je klient zapsán v registru dlužníků nebo zda měl v registrech někdy zápis. Do registrů se můžete dostat různými způsoby, nejen tak, že nesplatíte půjčku.

V některých případech se můžete do registrů dlužníků dostat omylem, tím, že udáte při platbě splátky špatný variabilní symbol anebo například tím, že nebudete platit paušál.

Ve sdružení SOLUS jsou totiž nejen banky, nebankovní společnosti ale také mobilní operátoři nebo poskytovatelé a dodavatelé energií.

Na koho se tedy můžete obrátit v případě, že máte zápis v registrech a patříte mezi dlužníky? Řešením pro vás mohou být služby některých nebankovních společností a to především poskytovatelů SMS půjček.

Proč právě SMS půjčky?

Malé SMS půjčky jsou úvěry, u kterých jsou požadavky a podmínky pro schválení žádosti minimální a na bonitu klienta se zde příliš nehledí.

Klienti se ověřují tím, že se jim postupně navyšuje částka, kterou si mohou půjčit a kontroluje se, zda splácejí dluhy včas.

K tomu, abyste mohli takový úvěr získat vám postačí jen občanka, mobil a účet v některé bance.