půjčím peníze rychle

Nebankovní půjčky bez registru

Půjčit peníze si dnes můžete u mnoha poskytovatelů, ať už se jedná o bankovní instituce, nebankovní společnosti anebo soukromé osoby, které nabízejí vlastní peníze. Pro klienty však často není rozhodující výše úrokových sazeb anebo doba splatnosti, ale především to, zda jim daný poskytovatel půjčku schválí.

Někteří z klientů si totiž v minulosti vzali půjčku a nespláceli ji podle dohodnutých podmínek a proto se dostali do bankovních registrů dlužníků, kde jsou zapsání méně bonitní a problematičtí klienti. Takovým klientům pak už v bance nepůjčí, na koho se tedy mají obrátit?

Home Credit půjčka může být řešením pro tu část klientů, který si vystačí s půjčkou v hodnotě od 10 000 do 150 000 Kč.

Tato půjčka je určena pro zaměstnance, podnikatele či OSVČ, kteří jsou schopni doložit své příjmy a zaručit tak, že budou schopni své dluhy splácet.

Tento typ úvěru se řadí mezi půjčky bez registru ihned. Nazývají se tak půjčky od nebankovních společností, které stejně jako Home Credit nekontrolují klientovu minulost a to, zda měl v minulosti se splácením problémy.

To, že nekontrolují zápis v registrech, však není jediným důvodem, proč patří Home Credit půjčka mezi nejoblíbenější úvěrové produkty napříč spektrem úvěrových produktů nebankovních společností.

Další pozitiva tohoto úvěru spočívájí ve výhodných úrokových sazbách, možnost splacení dluhu předem zcela bezplatně anebo to, že ani při půjčení vyšší sumy peněz nemusíte dokládat, k jakým účelům peníze využijete.