půjčím peníze rychle

Nejlevnější hotovostní půjčky

Ne každý, kdo si potřebuje půjčit nutně peníze má vlastní bankovní konto, na které by mu banky či nebankovní společnost mohla peníze poslat. Někteří lidé prostě dávají přednost půjčkám, kdy dostanou peníze na ruku v hotovosti.

Těmto půjčkám se pak říká hotovostní půjčky. V našem článku jsme se snažili vybrat ty poskytovatele, kteří vám hotovostní půjčky nabídnou levně a výhodně.

Pokud potřebujete půjčit peníze hotově, můžete se obrátit na nebankovní společnost Provident. Ta má ve své nabídce dva typy úvěrů a to:

  • Hotovostní půjčky do 50 000
  • Bezhotovostní půjčky

Tyto úvěry se od sebe liší ve dvou základních parametrech. U hotovostní půjčky peníze dostanete na ruku. Přiveze vám je během 24 nebo 48 hodin obchodní zástupce této firmy, který vám peníze předá v hotovosti po sepsání smlouvy.

U bezhotovostní půjčky je sice schválení úvěru o něco delší, ovšem peníze máte pak doručeny převodem na účet.

Co se týče druhého rozdílu, ten spočívá ve výšce poplatků a úrokových sazeb. U hotovostní půjčky jsou bohužel úroky mnohem vyšší. Příčina je v tom, že z těchto úroků musí Provident platit obchodního zástupce, který za vámi cestuje nejen při sjednání půjčky, ale poté každý týden, aby přebral vaši splátku.

Provident nabízí relativně krátkodobé půjčky. Oproti úvěrům v bankách jsou totiž doby splatnosti mnohem nižší. Menší půjčku u nich můžete totiž splatit už za méně než rok (přesně to je 45 týdnů). Oproti jiným nebankovním poskytovatelům, kteří nabízí půjčky složenkou je však doba splatnosti dost dlouhá.