půjčím peníze rychle

Rychlá sms půjčka

Nebankovní sektor nabízí mnoha možností toho, jak si půjčit peníze. V poslední době jsou v oblibě především SMS půjčky, které vám krátkodobě zajistí několik tisíc korun, například když vám chybí hotovost před výplatou. Poskytovatelů takových půjček je u nás několik, mezi jednu z nich patří firma Perfect Money.

Úvěry od Perfect Money jsou dostupné pro klienty v několika variantách. Jejich první rychlá sms půjčka je dostupná až do výše 2000 Kč, při opakované žádosti si pak můžete půjčit 3000 – 5000 Kč.

Jak získat půjčku?

Výhodou nové SMS půjčky od Perfect Money je to, že k získání tohoto úvěru není potřeba vyřizovat mnoho věcí. Postačí vám vlastně jen mobil, občanka a účet v bance.

Podat žádost o sms půjčku si můžete velmi jednoduše po internetu. Stačí vyplnit krátký formulář a počkat na doručení instrukcí na váš email.

Při půjčování u Perfect Money není potřeba platit žádné poplatky předem a to ani 1 Kč, který se často u těchto úvěrů platí předem pro ověření bankovního účtu.

Detail půjčky

Tato půjčka má několik parametrů, mezi jeden z nich patří například doba splatnosti. Ta u je této nebankovní společnosti trojí.

Dostupné jsou půjčky na týden, 14 dní anebo 3 týdny. Podle toho, na jak dlouhou dobu si půjčíte zaplatíte poplatek za půjčení peněz.

Půjčit peníze si můžete v několika sumách, dostupné jsou úvěry od 1000 až do 5000 Kč vždy po 500 Kč (1500, 2000, 2500, 3000,..). Sjednání úvěru u Perfect Money v jakékoliv výši je velmi rychlé a snadné, při opakované půjčce můžete mít peníze ještě dnes.